trešdiena, 2015. gada 4. novembris

Mini svārki

Sievietes var izcelt savas labākās īpašības ar piegulošiem mini svārkiem un krekliņu, kam pāri uzvilkts brīva piegriezuma tops, kopā ar sandalēm modernam ikdienas izskatam. Krāšņai alternatīvai, samainiet sandales pret potīšu garuma zābakiem ar atvērtu purngalu krēma vai melnā krāsā, īsu krekliņu kopā ar bolero jaciņu un pievienojiet izteiksmīgu kaklarotu un rokassomu, lai pabeigtu izskatu.

No ielocītas apakšmalas līdz slīpai un no piegulošiem līdz smalku ziedu mini svārkiem, sievietes var tos valkāt atsevišķi, ar legingiem, zeķbiksēm, garajām zeķēm vai pat mežģīņu šortiem un tos var vilkt, dodoties uz darbu vai ballīti, kā arī pikniku brīvā dabā vai spēlēm.

Mini svārki ļauj viegli pāriet no dienas uz nakti, valkājot vienkāršus melnus vai krēmkrāsas piegulošus mini svārkus ar necaurspīdīgām zeķubiksēm kontrastējošā krāsā, džinsa jaku un pieskaņotām baletkurpītēm dienā, tad novelciet zeķbikses, uzvelciet augstpapēžu kurpes, uzlokiet jakas piedurknes un pievienojiet košus aksesuārus, lai padarītu ikdienas izskatu daudz elegantāku un seksīgāku. Lielas, ietilpīgas somas ļauj Jums salikt visus aksesuārus un nēsāt tos līdzi un aizmirst par tiem līdz Jūs tiekat mājās, pārģērbjaties un pabeidziet pārvērtības ar melnu zīmuli un zeltainām vaigu ēnām.

Mini svārku izvēle

Sieviešu mini svārku izvēle ir fenomenāla, jo pagājušajā sezonā to popularitāte strauji atgriezās. No ziedu džinsu svārkiem līdz izbalējušiem vintage dizainiem un krāsām, līdz piegulošiem mini svārkiem un kokvilnas svārkiem jūrnieku stilā, šis apģērbs var tikt valkāts ikdienā vai svinīgākos gadījumos un, ja vilkts ar pareizajiem apģērba gabaliem, var uzlabot jebkuru figūru. Smalkas sievietes izvēloties jebkurus mini svārkus var izveidot ikdienas izskatu ar baletkurpītēm, gladiatoru sandalēm un īsu krekliņu vai asimetriska piegriezuma blūzi augšdaļā.

Izvēlieties tumšas krāsas mini svārkus ar mežģīņu pārklājumu un ielocītu apakšmalu, un apvienojiet tos ar rakstainu krekliņu augšpusē ar plecu rotājumiem un pāri augstpapēžu kurpju elegantam izskatam bez nepieciešamības gatavoties stundām. Ja Jūs vēlaties iekļaut mini svārkus savā darba dzīvē, izvēlieties vienkāršus tumšas krāsas svārkus un valkājiet tos kopā ar krekliņu ar volāniem, tumšām zeķbiksēm un slēgtām kurpēm vai kurpju zābakiem un Jūs izskatīsieties moderni un profesionāli, un vīna bārā pēc darba pievērsīsiet visu uzmanību sev.

Mini svārki piestāv ikvienai sievietei

Ja Jūs esat gara un slaida auguma, ir ļoti maz apģērbu, kas Jums nepiestāv un mini svārki ir viena no labākajām izvēlēm kā parādīt skaistās un garās kājas. Saskaņojiet gaišus svārkus ar legingiem vai apdrukātām zeķbiksēm stilīgam ikdienas apģērbam vai saskaņojiet melnus piegulošus mini svārkus kopā ar nosauļotām un skaistām kājām. Ja Jums nav pārāk paveicies ar garām kājām, nav jāuztraucas – izvēlieties mini svārkus ar vairākām tilla kārtām, biezām necaurspīdīgām zeķbiksēm un augstpapēžu zābakiem līdz potītēm. Tas ir koķeta sievišķīguma un militārā šika sajaukums un kopā ar vienkāršu garu vesti, Jums tiks pievērsts tik daudz uzmanības, ka Jūs sāksiet brīnīties, kāpēc neizdomājāt uzvilkt šos svārkus jau agrāk.